O mnie

Wolny Kanał – wolne stanowisko serwisowe w warsztacie, które czeka na samochód bądź inny pojazd 😉

A tak na serio: prezentuję wszelkiej maści gry niezależne, potocznie zwane „indie” oraz gry darmowe godne zainteresowania czy w końcu produkcje, które osobiście chciałbym Wam pokazać. Czasem wpadnie coś innego. Generalnie jestem otwarty na tematykę gier wszelakich. Jakiś czas temu postanowiłem stworzyć dwie dodatkowe serie. Pierwsza to technika w motoryzacji, a druga pokazująca pracę kierowcy ciężarówki. Będę tu zamieszczał różnej maści wpisy, począwszy od mojej „wolnej” twórczości, przez informacje o moich filmach po historie związane ze zdjęciami uchwyconymi w pracy kierowcy i nie tylko.

Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością, zarówno tu jak i w serwisie YouTube:

-> Wolny Kanał w YouTube <-

-> Wodny Kanał w YouTube <-

A prywatnie? Jeżdżę ciężarówką tu i tam po moich kochanych Mazurach, żegluję tu i ówdzie po Krainie Tysiąca Jezior i tamże pływam na desce SUP, piszę to i owo na leciwej już maszynie do pisania, a w wolnych chwilach, gdy wena najdzie, tworzę dla Was amatorskie filmy w serwisie YouTube o tematyce wyżej wymienionej.

Czymże byłaby nutka niepewności gdybym odsłonił wszystkie karty? Zapraszam do odkrywania.

Pozdrawiam. Adrian.

5 Comments

 1. Waldek

  Witam Cię. Nawet nie wiesz ile razy mi pomogłeś w kwestii ETS2. Dziękuję, lecz mam takie pytanko, mianowicie czy można zrobić oddzielny przycisk/klawisz do włączania świateł dodatkowych. Konkretnie „chodzi” mi o dodatkowe światła dostępne w modyfikacjach (nie światło ostrzegawcze, nie sygnał świetlny), które włączałoby się oddzielnie, bez wchodzenia do menu przez F4. Wiem, że coś takiego chyba jest, bowiem rozmawiałeś o tym z Wujkiem Bohunem kilka lat temu. Już sobie przypominałem, chyba Bohun mówił, że ma taką modyfikację.
  Z uwagi, że dla Bohuna jestem „nikim” (pewnie ma tysiące takich i głupszych pytań), więc zwracam się do Ciebie.
  Pozdrawiam, Waldek.

  • Witaj 🙂 Dziękuję za miłe słowa. Rozumiem, że masz wgraną modyfikację, która dodaje do ciężarówki dodatkowe światła, których nie można uruchomić dostępnymi przyciskami w grze? Jeśli tak to są dwa wyjścia. Tak myślę. Autor modyfikacji dołączył zewnętrzną aplikację do obsługi świateł albo w ustawieniach przycisków w grze, w sekcji klawiatura pojawiła się możliwość przypisania klawisza do tych świateł. A może podaj mi link do tej modyfikacji to postaram się sprawdzić jej możliwości.
   Pozdrawiam także..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top