O mnie

Wolny Kanał – wolne stanowisko serwisowe w warsztacie, które czeka na samochód bądź inny pojazd 😉

A tak na serio: prezentuję wszelkiej maści gry niezależne, potocznie zwane „indie” oraz gry darmowe godne zainteresowania czy w końcu produkcje, które osobiście chciałbym Wam pokazać. Czasem wpadnie coś innego. Generalnie jestem otwarty na tematykę gier wszelakich. Jakiś czas temu postanowiłem stworzyć dwie dodatkowe serie. Pierwsza to technika w motoryzacji, a druga pokazująca pracę kierowcy ciężarówki. Będę tu zamieszczał różnej maści wpisy, począwszy od mojej „wolnej” twórczości, przez informacje o moich filmach po historie związane ze zdjęciami uchwyconymi w pracy kierowcy i nie tylko.

Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością, zarówno tu jak i w serwisie YouTube:

-> Wolny Kanał w YouTube <-

A prywatnie? Jeżdżę ciężarówką tu i tam po moich kochanych Mazurach, żegluję tu i ówdzie po Krainie Tysiąca Jezior, piszę to i owo na leciwej już maszynie do pisania, a w wolnych chwilach, gdy wena najdzie, tworzę dla Was amatorskie filmy w serwisie YouTube o tematyce wyżej wymienionej.

Czymże byłaby nutka niepewności gdybym odsłonił wszystkie karty? Zapraszam do odkrywania.

Pozdrawiam. Adrian.

5 Comments

 1. Waldek

  Witam Cię. Nawet nie wiesz ile razy mi pomogłeś w kwestii ETS2. Dziękuję, lecz mam takie pytanko, mianowicie czy można zrobić oddzielny przycisk/klawisz do włączania świateł dodatkowych. Konkretnie „chodzi” mi o dodatkowe światła dostępne w modyfikacjach (nie światło ostrzegawcze, nie sygnał świetlny), które włączałoby się oddzielnie, bez wchodzenia do menu przez F4. Wiem, że coś takiego chyba jest, bowiem rozmawiałeś o tym z Wujkiem Bohunem kilka lat temu. Już sobie przypominałem, chyba Bohun mówił, że ma taką modyfikację.
  Z uwagi, że dla Bohuna jestem „nikim” (pewnie ma tysiące takich i głupszych pytań), więc zwracam się do Ciebie.
  Pozdrawiam, Waldek.

  • Witaj 🙂 Dziękuję za miłe słowa. Rozumiem, że masz wgraną modyfikację, która dodaje do ciężarówki dodatkowe światła, których nie można uruchomić dostępnymi przyciskami w grze? Jeśli tak to są dwa wyjścia. Tak myślę. Autor modyfikacji dołączył zewnętrzną aplikację do obsługi świateł albo w ustawieniach przycisków w grze, w sekcji klawiatura pojawiła się możliwość przypisania klawisza do tych świateł. A może podaj mi link do tej modyfikacji to postaram się sprawdzić jej możliwości.
   Pozdrawiam także..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top