Modyfikacje

Zgodnie z obietnicą zamieszczam listę modyfikacji (wraz z linkami gdzie można je pobrać), których używam podczas gry w Euro Truck Simulator 2. Od razu zaznaczam:

Modyfikacje działają na wersji gry 1.40….

Nie stworzyłem globalnej paczki modyfikacji z prostego powodu. Dość często żongluję modyfikacjami i szybko by taka paczka straciła aktualność. Z drugiej strony staram się być fair wobec autorów, którzy zastrzegli sobie, że nie można wynosić danej modyfikacji poza dane forum.

Modyfikacje działają z wersją oryginalną gry. Nie wiem jak zachowują się na „piracie”. Jeśli nigdy nie używałeś modyfikacji lub/i nie czujesz się na siłach aby je wgrać zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi modyfikacji.

Co jakiś czas może coś przybyć więc zachęcam do zaglądania tu w wolnej chwili. Dodatkowo o wszelkich zmianach będę informował w formie wpisów na stronie głównej. Jeśli nie wiecie czy dany mod jest kompatybilny z Waszą wersją gry kliknijcie w link moda. Przeniesie Was do tematu na forum lub na stronę i tam wszystko będzie opisane. Dodatkowo przy każdej modyfikacji zamieszczam opis mojego autorstwa dotyczący owej.

4 Comments

    • Staram się na bieżąco, jeśli tylko coś nowego znajdę i użyję lub jeśli zmieni się wersja gry, a autor modyfikacji ją dostosuje. Zazwyczaj daję informacje na głównej stronie, że doszły lub zostały zaktualizowane modyfikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top