Modyfikacje

Zgodnie z obietnicą zamieszczam listę modyfikacji (wraz z linkami gdzie można je pobrać), których używam podczas gry w Euro Truck Simulator 2. Od razu zaznaczam:

Modyfikacje działają na wersji gry 1.40….

Nie stworzyłem globalnej paczki modyfikacji z prostego powodu. Dość często żongluję modyfikacjami i szybko by taka paczka straciła aktualność. Z drugiej strony staram się być fair wobec autorów, którzy zastrzegli sobie, że nie można wynosić danej modyfikacji poza dane forum.

Modyfikacje działają z wersją oryginalną gry. Nie wiem jak zachowują się na „piracie”. Jeśli nigdy nie używałeś modyfikacji lub/i nie czujesz się na siłach aby je wgrać zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi modyfikacji.

Co jakiś czas może coś przybyć więc zachęcam do zaglądania tu w wolnej chwili. Dodatkowo o wszelkich zmianach będę informował w formie wpisów na stronie głównej. Jeśli nie wiecie czy dany mod jest kompatybilny z Waszą wersją gry kliknijcie w link moda. Przeniesie Was do tematu na forum lub na stronę i tam wszystko będzie opisane. Dodatkowo przy każdej modyfikacji zamieszczam opis mojego autorstwa dotyczący owej.

4 Comments

    • Staram się na bieżąco, jeśli tylko coś nowego znajdę i użyję lub jeśli zmieni się wersja gry, a autor modyfikacji ją dostosuje. Zazwyczaj daję informacje na głównej stronie, że doszły lub zostały zaktualizowane modyfikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top