Modyfikacje

Zgodnie z obietnicą zamieszczam listę modyfikacji (wraz z linkami gdzie można je pobrać), których używam podczas gry w American Truck Simulator. Od razu zaznaczam:

Modyfikacje działają na wersji gry 1.40….

Nie stworzyłem globalnej paczki modyfikacji z prostego powodu. Dość często żongluję modyfikacjami i szybko by taka paczka straciła aktualność. Z drugiej strony staram się być fair wobec autorów, którzy zastrzegli sobie, że nie można wynosić danej modyfikacji poza dane forum.

Modyfikacje działają z wersją oryginalną gry. Nie wiem jak zachowują się na „piracie”. Jeśli nigdy nie używałeś modyfikacji lub/i nie czujesz się na siłach aby je wgrać zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi modyfikacji.

Co jakiś czas może coś przybyć więc zachęcam do zaglądania tu w wolnej chwili. Dodatkowo o wszelkich zmianach będę informował w formie wpisów na stronie głównej. Jeśli nie wiecie czy dany mod jest kompatybilny z Waszą wersją gry kliknijcie w link moda. Przeniesie Was do tematu na forum lub do Warsztatu Steam i tam wszystko będzie opisane.

5 Comments

  1. Bartłomiej Ślusarczyk

    Witam, ostatnio przeglądając forum studia SCS Software znalazłem to https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=194&t=250188 otóż jest to „mapa” nie dodająca nowych terenów, a poprawiająca oznakowanie na terenie Californii, Nevady oraz Arizony. Jest w niej mnóstwo, ale to mnóstwo dodanych znaków i teraz jazda po tych 3 stanach to dopiero prawdziwa przyjemność. Gorąco Ci ją polecam! Miłego Weekendu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top