Gry komputerowe

Na poszczególnych podstronach znajdziecie informacje na temat gier, z których tworzę materiały na swoim kanale. Bedą to między innymi modyfikacje, które używam podczas rozgrywki czy chociażby informacje przydatne podczas obcowania z danym tytułem. Zapraszam do przeglądania.

2 Comments

  1. Dr1v3r_PL

    Witaj Adrianie, dziś chciałbym spytać z troszkę innej strony. Chciałem spytać co się u Ciebie dzieje w życiu? Nie odbierz tego pytania źle, jestem (byłem?) twoim widzem na YT i od dłuższego czasu nic się nie pokazuje, zastanawiam się czy to chwilowy przestój czy może postanowiłeś zakończyć przygodę z tym portalem? Pozdrawiam cię bardzo serdecznie 😉

    • Cześć. Generalnie wszystko w porządku. Jeżdżę tu i tam, robię to i owo. Odnośnie tworzenia to mam chęci (może trochę mniejsze niż kiedyś) dalej to robić, jednak działania osób zarządzających YouTubem nie pasują mi i rozglądam się za alternatywą. Osobiście wolałbym umieszczać filmy na tej stronie, ale z uwagi na duży rozmiar produkcji szybko osiągnąłbym limit pojemności, a przydzielenie większego kosztuje zbyt dużo. Rozwiązaniem mogłoby być postawienie swojego serwera, ale to nie na moje możliwości. W sumie to jestem na rozdrożu, bo chciałbym jeszcze co nieco pokazać, ale nie mam zbytnio gdzie. Zapewne wrócę do tworzenia tylko jeszcze nie wiem kiedy i w jakiej formie. Pozdrawiam także i dziękuję za komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top