Euro Truck Simulator 2 – ADRem po „berlince”

Ukazała się nowa wersja mapy Fikcyjna Polska dostosowana do łatki 1.39, rozszerzająca tereny Wielkopolski oraz dodająca część drogi krajowej 22, z Malborka do Chojnic. Postanowiłem przejechać się ową drogą, jako że nie raz miałem okazję nią podróżować ciężarówką lub autem prywatnym.
W filmie wkradł się błąd. Powiedziałem, że odcinek DK 22 jest stworzony przez Mateusza. Otóż wykonał go użytkownik Pawulonn.

16 Comments

 1. Pontoflinho

  Adrianie musze tupnac noga i zapytac z oburzeniem gdzie sa materialy z ATSa ? Ponad 1,5 roku nic z niego nie nagrales a opowiadales tam bardzo fajnie i czlowiek w myslach bladzil po przestrzeniach ameryki wraz z toba podczas tych monologow… Zawsze z wypiekami na buzi slucham o ameryce niczym ludzie czekajacy na zielona karte w latach 90-tych. Prosze zrob mi te przyjemnosc i wrzuc czasem cos a ATS. Pozdrawiam

 2. Marcin Grzenkowski

  Witam.Małe sprostowanie i wyjaśnienie Matamet nie robił terenów Drogi Krajowej 22 a tereny te tworzył Pwwulon{pseudonim} i z tego co było na kanale Matameta zajęło mu to ok. 1 rok.Pozdrawiam serdecznie.

 3. DragWhite

  Panie Adrianie skąd ten brak przygotowania i stwierdzenie że Matamet zrobił kawał dobrej roboty przy drodze nr 22? Tak jak już wspomniał poprzednik autorem części Pomorza jest jest Pawulon. I druga kwestia … Oglądałem odcinek bezpośrednio ze strony i reklamy wyświetlały mi się co 2 min. Obejrzałem w sumie ich więcej niż trwa cały materiał z ETS2 a w dodatku nie ma możliwości ich przewinięcia po 5 sek. To nawet YT aż tak nas nimi nie katuje. Trauma na wiele tygodni 😉 Gdyby nie fakt iż brakuje mi Wolnego Kanału na YT myślę że ciężko było by przebrnąć przez ten materiał. Pozdrawiam i zachęcam do powrotu na YT mimo jego wielu wad.

  • Już dodałem odpowiednią adnotację, że DK 22 jest dziełem Pawulonna. Fakt, umknęło mi to, a to dlatego, że w opisie mapy nie ma o tym wzmianki.
   Z reklamami Dailymotion przegięło. Wszystkie filmy są zaspamowane reklamami. Na tyle, że postanowiłem zrezygnować z ich usług. Wszystkie filmy, które pojawiły się tam od początku przeniosę na YouTube. Trudno, lepszy wróg, którego się zna niż taki, którego trzeba się uczyć od nowa 😉 Zawiodłem się na tej platformie (Dailymotion).
   Dziękuję za zwrócenie uwagi z reklamami, bo bym tkwił w błogiej niewiedzy.

 4. DragWhite

  No i w końcu. Powrót na YT jest bardzo dobrą wiadomością teraz tylko popracować nad zwiększeniem częstotliwości publikowania materiałów i będziemy w pełni usatysfakcjonowani. Pozdrawiam i życzę więcej wolnego czasu aby przełożyło się to na produkcję filmów 🙂

 5. Xebek

  Witam,panie Adrianie była by możliwość w kolejnym filmie z ETS2\ATS pokazać ustawienia ,a dokładnie ustawienia ciężarówki takie jak: stabilność ciężarówki\naczepy ,siła hamowania itd .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top