My Summer Car – serce na miejscu

Dziś napracuję się co niemiara. Odwiedzę wujka, dokończę montaż osprzętu w komorze silnika, położę część instalacji elektrycznej i osadzę serce auta na ławie.

4 Comments

 1. TechniX

  Taka mała dygresja.
  Nie można było zamontować najpierw kół przed montażem silnika? Samochód podniósłby się i „słoń” nie uderzałby o sanki, a tym samym samochód nie przesuwałby się na boki.
  A co ja bym zrobił (bo czemu nie, można sobie komplikować życie ;D), to: zamontował koła, wepchał pojazd na kanał, zamontował hamulec ręczny (w celu późniejszego ustabilizowania go w miejscu), „słonia” z silnikiem ustawił między regałem, a kanałem. Następnie opuścił silnik i z pozycji kanału przymocował go do mocowań.
  Nigdy w tą grę nie grałem, zawsze oglądam z niej filmiki (w przyszłości na bank zagram) i nie wiem, czy było by to możliwe.
  Pozdrawiam

  • Tak, jest to jedna z metod. Ja z kolei sobie utrudniłem, bo chciałem na zewnątrz majsterkować i nie chciałem od razu po koła jechać. Myślę, że gdybym nie nagrywał to podobnie bym postąpił.

 2. Bartek (Mobilek)

  19:15 – Prostownik działa, tylko musisz położyć akumulator bliżej rogu stołu, po prawej stronie prostownika. Powinien się wtedy automatycznie podłączyć i zacząć ładować. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top