My Summer Car – osobliwe podejście do gry

Zapraszam na niespodziankę w postaci niezależnej gry z Finlandii, traktującej o bardzo szczegółowej odbudowie starego samochodu oraz o przetrwaniu i życiu w tym specyficznym kraju, a wszystko to okraszone lekkim humorem.

6 Comments

  1. Tomek

    Witam Adrianie, bardzo cieszy mnie to że podjąłeś się zagrania w ten tytuł, obecnie sam w nią gram. Jeśli chodzi o prezent który był dodany do gry na święta Bożego Narodzenia to odkryłem że znajduje się na stoliku pod domem wujka (dom wujka znajduje się niedaleko domu naszego głównego bohatera), pozdrawiam 😉

  2. Seba91

    Świetna gra w starym stylu, przy czym dla mnie to jest przede wszystkim symulator wakacji w realiach lat ’90tych. Naprawa i przegląd samochodu to jest bardzo ważny aspekt gry, ale również istotne są świat przedstawiony i jego historia – pełne humoru, który trochę umyka w translacji na inne języki.

  3. AdamRS6

    Bardzo fajny pomysł na tą grę, mógłbyś jeszcze zachowywać zasady podczas np. przykręcania głowicy wspomnieć jak to powinno być zrobione w rzeczywistości (mam na myśli użycie klucza dynamometrycznego, kolejność przykręcania, o ile posiadasz taką wiedzę) Pozdrawiam Adam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top