Euro Truck Simulator 2 – drugie wyjście z mroku

Jak obiecałem tak uczyniłem. Zapraszam na godzinny film z Euro Truck Simulator 2. Tym razem mówię o modyfikacjach, samej grze, sytuacji w Trójce (znów, niestety) oraz kilku pomniejszych sprawach.
W filmie możecie zobaczyć kilka cięć. Jest to spowodowane ograniczeniami na platformie Dailymotion. Rozpędziłem się i nagrałem ciut za długi odcinek. Wyciąłem fragmenty mało istotne. Jest to dla mnie nowa platforma, dlatego muszę się z nią dotrzeć. W przyszłości już tego nie będzie. Dodatkowo zajęty innymi tematami zapomniałem wspomnieć o YouTube i Netflixie.
Herbaty w dłoń i … miło spędzajcie czas.

11 Comments

    • Dziękuję. Całkiem dobrze to radio gra. Jest kilka świetnych audycji, jak na przykład jazzowe granie Napiórkowskiego, czyli „Napiór w eterze”. O porannej audycji piątkowej Wojciecha Manna nie muszę wspominać. Oczywiście musieli już zaliczyć wizerunkową wtopę ze słynnym Margot i zwolnieniem Jedlińskiego, ale byłem na to przygotowany skoro za sterami siedzi Magdalena Jethon. Póki co słucham z doskoku, ale jak w Trójce całkowicie się pokiełbasi to zagoszczę na dłużej, ale jeszcze bez „patronowania”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *