Monologi podczas drogi #10

Zapraszam na niespodziankę w postaci dziesiątego odcinka monologów podczas drogi. Dlaczego i jaki temat poruszyłem? Tego dowiecie się z filmu.

6 Comments

 1. Trybcio86

  Piosenka Kazika jest slaba i bardziej przypomina mi kiepskie hot16challange2 niz utwor na plyte 😀 Swoja droga to zamieszanie napedzilo promocje jego nowej plyty a o to mu chodzilo. Fajnie ogladac Cie znow z kabiny.

  • Jarus

   Trybcio86, to jest Kazik. To nie jest szpak, margaret czy cleo. Nie wydaje mi sie, zeby az tak Kazikowi zależało na promocji. Od laaaaat ma swoich stałych słuchaczy i to bardzo dojrzałych. Jesli wg Ciebie utwór Kazika jest słaby i porównałeś go do hot16challenge to znaczy, ze w ogole nic nie zrozumiałeś i jako dzwonek w telefonie masz justina Biebera albo nowoczesne rap-bełkoty. Milego dnia

 2. Trybcio86

  Jarus żadnego z wymienionych przez ciebie wykonawców nie słucham tak jak sobie to raczysz wyobrażać. Nie należę również do tych którzy wychwalają coś za to ze robi się szum w koło tego. Ten utwór ma zdecydowanie większy rozgłos niż poziom w mojej ocenie. Takie utwory jak mars napada czy za czasów el dupy natalia w bruklinie, nie mówiąc już o 12 groszach były zdecydowanie bardziej melodycznymi kawałkami niż ta ballada. Wiec proszę Cie nie podniecaj się jednym utworem bo cała płyta pokaże jak będzie to wartościowy album 😉

 3. Adrian

  Zabawne że sprawa tak niszowego radia nagle urosła do rozmiarów niemalże kryzysu w państwie. Rozbuchane do granic możliwości i nie ma dnia beż jakiegoś super newsa o tym co tam słychać w trójce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top