Witam na nowej stronie

Już od dłuższego czasu kiełkowała we mnie myśl o stworzeniu strony, na której będę mógł prezentować owoce swojej wszelkiej twórczości.

Znajdziecie tu wszelkie moje przemyślenia, informacje o grach komputerowych, którymi się interesuję i ich aktualizacjach, zdjęcia uchwycone w pracy i nie tylko oraz historie z nimi związane, zapowiedzi publikacji filmów w YouTube czy wszelkie ciekawostki, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Zapraszam do swojego świata.

Na początku polecam zapoznać się z technikaliami odnośnie strony:

Technikalia

Pozdrawiam. Adrian.

5 Comments

 1. Bartłomiej Ślusarczyk

  Zawsze lubiłem sobie czytać różne rzeczy w internecie na różnych blogach. Czy to blog Rafała Zazuniuka czy to blog SCS Software. Cieszy mnie to, że wkońcu będziesz mógł się rozpisywać i dawać nam ciekawe treści do czytania. Niby jestem młody, ale to że jestem młody nie oznacza że czytanie jest mi obce. 😉

 2. Witaj Adrian,

  Bardzo odpowiada mi charakter w jakim utrzymane są Twoje filmy/produkcje. Spokojne, stonowane, zawsze bogate w ciekawe informacje. Widać, że to co robisz – robisz z pasją (własny audiobook, czy kultowy filmik z kanału Haziaj – „Horses Carriage in CAL”;), dlatego od dawna masz we mnie widza, a od niedawna czytelnika. Tak trzymaj.

  Pozdrowienia!

 3. Robert

  Nareszcie Twoja nowa strona. Już Ci kiedyś pisałem w jednym z komentarzy, że podoba mi się w jakim kierunku idziesz w swoich filmach i dlatego jesteś wyróżniającym się You Tube’ erem. Jesteś w swoich produkcjach niezależny, po prostu WOLNY. Nie Jesteś zepsuty tą całą korupcją reklamową, narzucanym trendem i nie wyciskasz na kimś swojej woli co czyni większość innych Twoich „zaprzyjaźnionych” You Tube’rów… Może to mocne słowa i nie chce Kogokolwiek z Nich obrażać, ale takie jest moje zdanie. Ty też masz swoje zdanie i nie boisz się go publicznie wyrażać… i za to Cię uwielbiam i chcę się Ciebie oglądać.
  Pozdrawiam Cię i cieszę się, że nie stoisz w miejscu lecz ciągle się rozwijasz w kierunku, który Ty uznajesz za najlepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top